Kursy online, elearning, szkolenia e-learningowe, kursy przez Internet - Centrum Rozwoju Personalnego




Aktualności

Jesienne promocje

Data dodania: 2019-09-24 15:24:37




Jesienią spdają liście i ceny naszych kursów.
Zachęcmy do zapoznania się z aktualną listą kursów w promocyjnych cenach.
 

Czytaj całość

Komunikacja interpersonalna - kurs doskonały na wakacje!

Data dodania: 2019-07-22 11:54:38


Jeśli masz chwilę wolnego czasu i chciałbyś go dobrze spożytkować, skorzystaj z naszej rekomendacji i zapisz się na kurs"Komunikacja interpersonalna". Jest przyjemny w odbiorze, dobrze się czyta udostępnione materiały i można zdobyć wiele praktycznych informacji - to kurs wprost idelany na wakacje!

Czytaj całość

Duplikaty zaświadczeń i dyplomów

Data dodania: 2019-04-03 14:14:18


W związku z częstymi zapytaniami, informujemy, że istnieje możliwość zamówienia duplikatów dokumentów i ich ponownej wysyłki w cenie 20zł. Cena ta obejmuje ponowne wystawienie dokumentów oraz wysyłkę za pośrednictwem Poczty Polskiej. Pomimo iż,  nieczęto dostajemy sygnały o tym aby przesyłki ralizowane za pośrednictwem Poczty Polskiej dochodziły w złym stanie, mamy na uwadze, że tak się może stać; dlatego też rekomentowaną przez nas formą wysyłki jest przesyłka kurierska - dodatkowy koszt 16zł.

Czytaj całość

Czym właściwie jest rozwój osobisty?

Data dodania: 2018-11-28 11:02:48



Chcesz być bardziej zmotywowany, chcesz być bardziej pewny siebie, chcesz lepiej dogadywać się z innymi? Chcesz pracować nad własnym rozwojem? Nasz najnowszy kurs „Rozwój osobisty” to ku temu pierwszy krok. Udział w nim nie sprawi, że staniesz się nowym człowiekiem. Z pewnością jednak zainspiruje i zmotywuje Cię do pracy nad sobą. Uświadomisz sobie, że wszystko jest możliwe, a wszelkie bariery i blokady można skutecznie pokonać. Ten kurs ma za zadanie otworzyć Twój umysł

 

Czytaj całość

Rozmowa z autorem kursu "Podstawy seksuologii"

Data dodania: 2018-11-05 09:51:48




Czy seksualność oznacza aktywność seksualną?, Czy seksuologia jest "na topie"?, Po co chodzi się do seksuologa?
- na te i inne pytania odpowiada Dariusz Pysz-Waberski - autor naszego najnowszego kursu "Podstawy seksuologii". Zapraszamy do lektury.

Czytaj całość