Kursy online, elearning, szkolenia e-learningowe, kursy przez Internet - Centrum Rozwoju Personalnego
Aktualności

Kurs na zimowy wieczór

Data dodania: 2020-01-24 10:37:38


Sezon zimowy sprzyja chandrze. Spadek nastroju i gorsze samopoczucie dopada zwłaszcza, kiedy nadchodzi wieczór. Specjaliści radzą, by w tym trudnym czasie dać sobie szanse na przyjemności. Dobra herbata i kurs online to może być właśnie to. Skuteczna metoda, by bezbolesnie przetrwać i doczekac do wiosny. Tym razem przygotowalismy promocje na kilka szkoleń, których tematyka może być interesująca i pomocna zwłaszcza wtedy, kiedy zmagamy się ze spadkiem formy.

Czytaj całość

Podejmij noworoczne wyzwanie - opanuj Excela

Data dodania: 2020-01-08 11:34:23


Jedni rzucaja palenie, drudzy kupują karnety na siłownie, jeszcze inni odwiedzaj biblioteki - każdy z nas ma jakieś noworoczne postanowienie. Jeśli od dłuższego czasu przymierzasz się do prawdziwej nauki MS Excel - początek 2020 może być dobrym momentem, aby wreszcie się  za tozabrać - zwłaszcza że -obniżamy ceny na kursy wideo na wszystkich poziomach zaawansowania!.

Czytaj całość

Słowa, które dodają sił

Data dodania: 2019-11-30 12:39:47


Wybierz liczbę od 1 do 21 i odczytaj słowa, które dodadzą Ci wewnętrznej siły. Czasami słowa, zdania, cytaty gdzieś przeczytane czy usłyszane potrafią trafić w samo sedno nas samych. Czasami są odpowiedzią, której poszukujemy, inspiracją, przyczynkiem do głębokiej refleksji prowadzącej do zmiany własnego sposobu myślenia. Proponujemy andrzejkową zabawę. Wystarczy wybrać liczbę od 1 do 21 i odczytać słowa jej przypisane. Następnie, trzeba zastanowić się, czy przeczytana myśl odnosi się w jakikolwiek sposób do naszych własnych doświadczeń, czy możemy wyciągnąć z nich coś dla siebie, czy płynie z nich przakaz, nad którym warto pomyśleć.
Można także prześledzić całą listę i znaleźć swój ulubiony cytat.
Miłej zabawy!

Czytaj całość

Kosmetologia jutra?

Data dodania: 2019-11-21 13:22:35

 


Pojęcie holizmu w ostatnim czasie zyskało na popularności. Wszystko co holistyczne stało się tak pożądane, że obecnie możemy usłyszeć o holistycznej medycynie, holistycznej fizjoterapii, holistycznej pedagogice, holistycznej muzykoterapii czy holistycznym rozwoju. Termin ten funkcjonuje także w obszarze kosmetologii i kosmetyki. Gabinety oferujące holistyczne rytuały cieszą się zainteresowaniem świadomych, wyedukowanych i wymagających klientek. Coraz częściej od swoich kosmetyczek oczekują one nie tylko profesjonalizmu w doborze i wykonaniu zabiegu, ale także holistycznej opieki. Co to właściwie znaczy?
 

Czytaj całość

Promocyjna "szóstka"

Data dodania: 2019-11-14 14:06:43

Tylko do 26 listopada obniżamy ceny sześciu kursów. Sprawdzcie koniecznie, których.

Czytaj całość